III. TŘÍDA SLUNÍČKA

Jsme třída Sluníček, ve školním roce 2024 - 2025  je zapsáno 25 dětí, v letošním školním roce to jsou všechno předškoláci.Během celého školního roku budeme  podporovat u dětí samostatnost, přátelské vztahy a sounáležitost s ostatními, pracovitost, dotahování věcí do konce a celkově je povedeme k radostnému nastoupení do základní školy. Ale také po celý školní rok si budeme povídat o světě kolem nás, budeme si hrát, zpívat, tancovat a běhat jako o život.
Doufáme, že celý školní rok prožijeme v radosti.

Informace během školního roku najdete na webu naší MŠ, nahoře v šatně před třídou a také Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

S DĚTMI PRACUJÍ:

Paní učitelky: Bc. Sabina Hofrová
  Bc. Michaela Čechová Dis.
Asistent pedagoga: Marie Sládek Bártová
E-mail třídy:   slunicka.ms.bilalhota@seznam.cz

Pravidelně přidáváme fotky na školní web, můžete si je tam s dětmi prohlížet, ať víte, jak Vaše dítě prožívá čas ve školce

Co děti potřebují ve školce:

Papuče ( nedávejte, mi prosím pantofle)

Oblečení do třídy

Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky)

Hrníček umělohmotný

Sportovní oblečení na ven

Zubní kartáček

Pyžamo ( pokud odpočívám)

Prosíme, dejte dětem dostatečné množství náhradního oblečení, děkujeme