III. TŘÍDA SLUNÍČKA

Jsme třída Sluníček, ve školním roce 2023/2024 je zapsáno 25 dětí, z toho 20 je předškoláků a jsme úplně největší z celé školky.Budeme podporovat u dětí, mimo jiné, samostatnost, přátelské vztahy a sounáležitost s ostatními,  Po celý školní rok si budeme povídat o světě kolem nás, budeme si hrát, zpívat, tancovat a běhat jako o život.
Doufáme, že celý školní rok prožijeme v radosti.

Informace během školního roku najdete na webu naší MŠ, nahoře v herničce před třídou a také Vás budeme informovat prostřednictvím emailu.

S DĚTMI PRACUJÍ:

Paní učitelky: Bc. Sabina Hofrová
  Jana Špačková
Asistent pedagoga: Marie Sládek Bártová
E-mail třídy:   slunicka.ms.bilalhota@seznam.cz

Pravidelně přidáváme fotky na školní web, můžete si je tam s dětmi prohlížet, ať víte, jak Vaše dítě prožívá čas ve školce

Co děti potřebují ve školce:

Papuče ( nedávejte, mi prosím pantofle)

Oblečení do třídy

Náhradní oblečení (spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky)

Hrníček umělohmotný

Sportovní oblečení na ven

Zubní kartáček

Pyžamo ( pokud odpočívám)

Prosíme, dejte dětem dostatečné množství náhradního oblečení, děkujeme

Plánované akce:

Každé úterý (pokud nebude nějaká jiná akce) budeme chodit od 8.30 do 9.30 hod. do tělocvičny v Základní škole, prosíme, aby děvčata měla raději svázané vlasy (culík apod) a kvůli bezpečnosti : náhrdelníky, řetízky a náramky spíše nosit jiný den, děkujeme

Před každou akcí budete ještě upozorněni na bližší informace před třídou Sluníček

Vážení rodiče,
v příštím týdnu 24.6. do 28.6. 2024 budeme pro děti přivážet obědy ze školní jídelny Bouzov. Naše jídelna již nebude funkční, začne kompletní rekonstrukce.
Vzhledem k této situaci, nebude možné v aplikaci odhlásit oběd dítěti v obvyklou dobu do 14.00 hodin, ale pouze do 9.00 hodin.
Děkujeme za pochopení.
K.Vernerová,vedoucí šj

Ve čtvrtek  20. 6. se vydáme do jeskyní v Mladči, ,SRAZ VE ŠKOLCE V 7.30 HOD. pěšky půjdeme přes les do jeskyní, nazpátek od Vápenky pojedeme busem ve 12.30, děti,  které půjdou po obědě, si prosím vyzvedněte až ve 13.10 hod. v každém případě prosíme o dobré boty a pohodlné oblečení, pláštěnku, pití, svačinu, něco na nanuka, v jeskyních je chladno , takže určitě mikinu nebo i slabou bundu, některým dětem je pak zima i když venku je teplo.

Informace o provozu během letních prázdnin: Provoz Mateřské školy bude přerušen od 1. července do 14. srpna 2024

Od 15.8.2024 bude standartní provoz  6.15 - 16.15 hodin. K prázdninovému provozu v srpnu můžete své dítě do konce

června přihlásit ve své třídě.